در سوریه، گورهای دسته جمعی با صدها قربانی جنایت داعش کشف شد

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سانا، ارتش سوریه هفت گور دسته جمعی را با صدها قربانی که توسط داعش* کشته شده بودند در نزدیکی شهر بوکمال در رودخانه فرات پیدا کرد.

در طی عملیات پاکسازی اطراف شهر، سربازان گودال هایی را در زمین پیدا کردند که در آن صدها جسد ناشناس سوری وجود داشت و بسیاری از اجساد با نشانه های شکنجه بودند.

صدها قربانی که توسط تروریست کشته شده بودند از طرفداران دولت بودند و تروریست ها آنها را در مناطقی که تحت کنترل آنها بود، شکنجه کرده و کشته بودند.

در دسامبر ۲۰۱۷، در مناطقی که از داعشیان* آزاد شده بود گورهای دسته جمعی قربانیان داعش در شهر رقه در سوریه یافت شد. در میان قربانیانی که هویت آنها قابل شناسایی بود، نظامیان سوریه و غیرنظامیان وجود داشتند.

* گروه تروریستی ممنوعه در روسیه

ارتش سوریه هفت گور دسته جمعی را با صدها قربانی که توسط داعش کشته شده بودند در نزدیکی شهر بوکمال در رودخانه فرات پیدا کرد.

منبع: مجله اینترنتی ملکانه

یک دیدگاه در “در سوریه، گورهای دسته جمعی با صدها قربانی جنایت داعش کشف شد”

  1. آیا جهان و مدعیان حمایت از مردم سوریه عرضه وقدرت برخورد و تنبیه عامل اصلی و موتور محرک داعش و تامین کننده اصلی و تدارکات چی واقعی داعش در جهان را دارند.در همه تحقیقات میدانی و نظر سنجی های واقعی که توسط رسانه های غربی و حتی سناتورهای یانکی و….صورت گرفته نوک پیکان نتیجه باتفاق و با اکثریت مطلق (منهای چند گذارش غرض دار وبدون سند که صرفا”حاوی سخنان کینه توزانه ویاوه گویی برخی مقامات امریکایی عضو یا گرفتار در لابی صهیونیستی مسیحی نئو جمهوری خواه یهودیان در امریکا که با پول و رشوه و سورسات شبانه سعودیها و مزدورانشان وسر سپردگان شیخ نشینهای عربی تهیه و منتشر شده) این نظر سنجیها و گذارشات بسوی خاندان سرسپرده و یهودی الاصل سعودی و همتایانشان در امارات و بحرین و سایر شیخ نشین ها و مزدوران خود فروخته و اجیر شده اینها در اروپا و اقصی نقاط جهان بوده ۹۹% حملات تروریستی جهان بنوعی با وهابی ها درعربستان و القائده وسعودی ها مرتبط بوده.امروز همه اروپا و امریکا به این حقیقت که عربستان و حاکمه وهابی سعودیش پشت همه بنیاد گرایی ها و سلفی گری ها قرار دارند اعتراف کرده. اما همه دیدیم که علنا مسئولین اروپایی منافع اقتصادی ناشی از فروش سلاح را علت ادامه حمایت وسکوتشان در برابر جنایات و آدم کشی سعودیها دانستند.
    رسانه های سر سپرده چون گویا نیوز هم فقط تا خبر کشف گورهای دسته جمعی جلو رفته بقیه را با وقاحتی مثال زدنی واژگون نموده و تقصیر یگانه دشمن واقعی و عملگرای داعش و وهابیت سلفی گر و تکفیری یعنی ایران اسلامی انداخته اند
    یا مثال دیگر قضات مزدور و خود فروشی که بدستور اربابان خود در پرونده ای که عامل حمله تروریستی و تدارکات چی و تامین کننده هزینه حملات و آمر اصلی این حملات را عربستان و سایر شیخ نشینان معرفی کرده و مستندات هم دارد متاسفانه در حکم صادره بدون هیچ دلیل و مدرک ایران را جریمه کرده و موظف به پرداخت خسارت به خانواده قربانیان حملات تروریستی تکفیری ها علیه غربی ها کرده اند.
    یا همین گذارش شما که هیچ اشاره به حامی مالی و تامین کننده مالی و پشتوانه مذهبی تکفیری داعش یعنی عربستان نکرده اید.
    تکلیف رسانه هایی چون شما روشن است و هدف امثال من هم از گذاشتن نظ این است که هشدار بگیرید که مردم ایران خوب شما و همکیشان خود فروشتان را می شناسند.از ماهیت و چهره حامی اصلی و مالی تدارکاتی شما باخبرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.