زنده شدن نوزاد شیرخواره ارومیه ای در غسالخانه

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا در این خبر آمده است: این شیرخوار در زمان غسل میت دوباره دیده به جهان گشود.
رییس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه در اینباره گفت: بر اساس نظر پزشک معالج، این نوزاد همه علائم حیاتی خود را از دست داده بود و پزشک بیمارستان نیز فوت این نوزاد را تائید کرده بود.
پزشکان زنده شدن دوباره شیرخواری که جان خود را از دست داده است را امری بسیار نادر می دانند.
یک پزشک ارومیه ای هم با رد امکان زنده شدن دوباره شیرخوار، گفت: به احتمال زیاد، پزشک معالج با توجه به علائم ظاهری گواهی فوت را صادر کرده است.
هوشنگ عطاپور با اشاره به اینکه تشخیص ضربان قلب و علائم حیاتی نوزادان و شیرخواران نارس سخت است، افزود: در کشورهای پیشرفته برای مطمئن شدن از زنده یا مرده بودن این نوزادان از نوار قلبی و حتی مغزی استفاده می کنند.

کودک شیرخواره ۶ ماهه که شب سه شنبه در یکی از بیمارستان های ارومیه فوت کرده بود در غسالخانه باغ رضوان این شهر زنده شد.

منبع: مجله اینترنتی ملکانه

یک دیدگاه در “زنده شدن نوزاد شیرخواره ارومیه ای در غسالخانه”

  1. سلام
    واقعا جای شرم ساری است که ایرانیان اینقدر از خود تعریف می کنند رسانه های دیگر کشورها را به دروغ گویی متهم می کنند ولی از طرف دیگر روی هر دروغ گویی در جهان را سفید می کنند!
    جنین سه و نیم ماه به دنیا آمده و هر دو قلو مرده بودند. همه شواهد در پرونده است. پدر بجه یک عوضی ۲۳ ساله است که این دروغ ها را سر هم می کند و در بیمارستان امام رضای ارومیه پدر خودش را کتک زده چون پدرش می خواست مانع حرکات زشت او در محیط بیمارستان شود! یکی از دو قلو ها موقع غسل دادن تکان خورده و به بیمارستان برگردانده شده است و چنین مواردی چندین بار در ایران دیده شده است و در هیچ جای دنیا جنین ۲۳ هفته زنده نمانده که این دومیش باشه. اینکه جنین دوباره علایم حیاتی نشان داده به روش علمی قابل توجیه است ولی پدر دروغ گوی جنین و بنگاه های سخن پراکنی که هر حرف بنجلی را با آه و تاب نشر می کنند قابل توجیه نیستند. جنین فقط چند ساعت دیگر زیر دستگاه زنده مانده و بعد فوت کرده است. اگر در کشورهای اروپایی بود چوب تو آستین چنین دروغ گوهایی می کردند اما ببینیم آیا در سیستم قضایی ایران مجازاتی برای این دروغ گوهای از خدا بی خبر پیشبینی شده است.
    رحیمی از ارومیه ۶۴۱۴***۰۹۱۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.